G-DQJSW3R8M4

Oferta

 Szanowni Państwo!

Jeśli szukają Państwo miejsca gdzie moglibyście prowadzić działalność gospodarcza zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W ofercie posiadamy dużą ilość pomieszczeń biurowych w różnych konfiguracjach powierzchniowych od małych pojedynczych pokoi o powierzchni od 15m² przez segmenty biurowe od 30m² do 150m² aż po możliwość wynajęcia całej kondygnacji budynku pod np. przychodnię czy gabinety lekarskie

Dla firm potrzebujących pomieszczeń o wysokości około 4m możemy zaoferować takie lokale o powierzchni pokoi około 30m²

Dla firm zajmujących się produkcją wymagającą transportu suwnicowego proponujemy hale o powierzchni obsługiwanej przez suwnicę od 630m² do 1700m² do których przylegają pomieszczenia magazynowe oddzielone ściankami działowymi i posiadające niezależne bramy wjazdowe o łącznej powierzchni do około 2800m². Udźwig suwnic to 3 tony i 5 ton.

Firmom produkującym, handlującym lżejszym asortymentem możemy zaoferować hale magazynowo produkcyjne o powierzchniach od około 200m² do 1440m² część hal przylega do siebie i posiada komunikację poprzez wewnętrzne bramy co daje możliwość połączenia ich w większe powierzchnie.

Jeżeli szukacie taniego miejsca na przechowywanie pod zadaszeniem np. maszyn budowlanych, remontowych proponujemy wiatę magazynowa o bramach o wysokości 3m i szerokości 3,5m. Wiata ta ma bramy przelotowe z jednej strony poziom zero z drugiej posiada rampę.

Na potrzeby działalności wymagających mniejszych, ale niezależnych powierzchni proponujemy następujące obiekty

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas w naszym biurze. Podczas spotkania przedstawimy Państwu aktualnie dostępne lokale i powierzchnie ponieważ część z zaprezentowanych obiektów jest lub może być w najbliższej przyszłości wynajęta.